xxx2
erotic stories eden paid her tax with her tight pussy.
hot brunette teen slut handling big black cock pov.
[bsa_pro_ad_space id=4]

דיווח: צוות הבית הלבן הדליק נרות בניחוח ורדים כדי לשפר את האווירה

"דונלד טראמפ לעולם לא יקבל שהוא הפסיד בבחירות, גם אם האתגרים המשפטיים שלו יכשלו" כך על פי גורמים המקורבים לבית הלבן, לטענת הגורמים, הוא אף יסרב להשתתף בהשבעה של יריב שהוא רואה כ'נשיא מזויף', שכן הוא ממשיך למחות על כך שהפסיד בהצבעות מזויפות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
נרות אילוסטרציה: צילום Pixabay
נרות אילוסטרציה: צילום Pixabay

הנשיא טראמפ נשבע שלא להשתתף בחנוכת "הנשיא המטורף": כך על פי מקורות בבית הלבן. "אין לו נאום הפסד מוכן ואין לו שום כוונה להכיר בנשיאותו של ג'ו ביידן", אמר אמש גורם רפובליקני. הנשיא שהה מספר שעות בבית הלבן עם גרעין קשוח של נאמנים שדרבן אותו להמשיך בהתנגדות לתוצאה. כך מדווח ה"דיילי מייל" הבריטי.

מקורבים תיארו את האוויר באגף המערבי כ"מדכאת ומלאת אנרגיה רעילה", כאשר כמה מהצוותים הדליקו נרות בניחוח ורדים בניסיון לרכך את הסביבה, ולהיאבק בריח המזון המהיר שהוזמן לנשיא ולבני משפחתו. ולמעגל הפנימי. "בניו ועוזריו הקרובים תומכים בו, בעוד אף אחד אחר לא מעז להעלות את העניין שצריך לשקול את החיים שלאחר הנשיאות", אמר גורם בבית הלבן.

"בתודעתו, הוא מעולם לא תכנן את היום שאחרי הבחירות כי הוא מאמין באמונות טפלות והוא חשב שזה מזל רע" מסר הגורם. כך דווח בתקשורת האמריקאית. פרשנים מסוימים השוו את המצב לסצנת הבונקרים בברלין בסרט "נפילה", שבו אדולף היטלר ימ"ש משתולל יותר ויותר על הגנרלים המהימנים ביותר שלו שלא מעזים לומר לו שהנאצים הפסידו את מלחמת העולם השנייה.

"טראמפ מוקף במשפחתו ובצבא של עורכי דין והיה כל הזמן בטלפון," אמר גורם אחד. "הוא נמצא במצב לחימה ואומר שביידן יהיה נשיא מטורף ושהוא לא יתייצב ב-20 בינואר [יום ההשבעה] מכיוון שזו תהיה עלבון לדמוקרטיה".

נשיאים יוצאים באופן מסורתי מברכים את יורשם בבית הלבן, ומתייצבים לתמונות בחדר הסגלגל כדי למסור רשמית את המגורים. לאחר מכן הם משתתפים בטקס ההשבעה בחזית בניין הקפיטול האמריקני בוושינגטון הבירה. בינתיים, חלק מהמעגל הפנימי של הנשיא כמעט ולא נראה בציבור. סגן הנשיא מייק פנס לא הופיע בציבור במשך מספר ימים, אף שחתם את שמו בהודעות דוא"ל המבקשות תרומות בגין פעולותיו המשפטיות של טראמפ.

ובעוד רעייתו של טראמפ מלאניה הופיעה עמו על הבמה לזמן קצר בליל הבחירות, היא והבן בארון, נשארו במגורים הפרטיים שלהם.מ"הנשיא משוגע כמו שועל, אנשים לועגים לו, אבל הוא מישהו שהתכונן מבעוד מועד והוא השקיע חודשים בקביעת התרחיש לפיו הצבעות דואר מזויפות". כך מסר המקור מהבית הלבן.

שתי נשים שעדיין נשמעות באוזנו של טראמפ הן בין התומכות הבודדות שיכולות לשכנע אותו ללכת בצורה רגועה. הן היו חלק מהצוות הקרוב של הבית הלבן לשעבר, שרה האקבי סנדרס, וקליאן קונווי, היו חלק מהקבוצה המצומצמת של נאמנים ששהו בליל הבחירות עם טראמפ, וצפויים למלא תפקידים מרכזיים לגיבוש האסטרטגיה שלו בשלושת החודשים הקרובים.

גב' סנדרס הייתה מזכירת הבית הלבן של הנשיא בין 2017 ל-2019 וכעת היא פרשנית ברשת 'פוקס'. גב' קונוויי הייתה יועצת לנשיא עד סוף אוגוסט ועדיין הגנה בחריפות על הבוס שלה לשעבר בראיונות ביום חמישי בערב.

שתפו כדי שאחרים גם יהנו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
הרשמה לעדכונים
עדכון על
3 תגובות
הכי ישן
הכי חדש הכי פופולרי
Inline Feedbacks
View all comments
ארצות הברית המושחתת ביותר בעולם
08/11/2020 13:03

74 מיליון בחרו בדואר,, ארצות הברית המושחתת היותר בעולם.
הוליווד. HELL .

ארצות הברית המושחתת ביותר בעולם
08/11/2020 13:05

74 מיליון אזרחים אמריקיקים בחרו בדואר, הזיוף הדמוקרטי של ארצות הברית,

ארצות הברית המושחתת ביותר בעולם
08/11/2020 13:07

הנשיא טראמפ הכי טוב שהייה לארצות הברית בהסטוריה, אוהבים אותך הנשיא דונלד טראמפ.

אולי יעניין אותך

[bsa_pro_ad_space id=3]
sex không che
exotic nadia is a milf hottie. pron
3
0
הצטרפו לדיון וכתבו תגובה!x
()
x